3D písmená z polystyrénu, dreva alebo PVC, 3D logá

3D písmená z polystyrénu, 3D písmená z dreva, 3D písmená z PVC, 3D logá…


3D písmená z polystyrénu

Máte obchod, podnik či hotel a hľadáte niečo, čím by ste upútali potencionálnych zákazníkov? 3D písmená z polystyrénu, dreva či PVC sú určite tou správnou voľbou.

Široké možnosti úpravy, ich využitia a ceny z nich robia momentálne najžiadanejšiu formu 3D reklamy na trhu. Inštaláciu v mnohých prípadoch zvládnete aj vo vlastnej réžii, prípadne vám odporučíme pracovný postup. V zložitejších prípadoch, akým sú napríklad montáž loga a nápisu a ich vzájomné umiestnenie, či zapojenie osvetlenia vám 3D písmená z dreva, polystyrénu alebo PVC namontujeme my.


Chcete svoj nápis vylepšiť? Určite nasvietenie alebo podsvietenie.

Krásna 3D reklama si zaslúži byť videná aj v noci. Preto vám ponúkame možnosť nasvietenia, alebo podsvietenia vášho reklamného nápisu.

Svetelná reklama – nasvietenie:

Na nasvietenie 3D reklamy používame kvalitné LED reflektory, uchytené na konzole, ktorej dĺžka sa určí podľa veľkosti nápisu. LED reflektory sú úsporné a odolné voči poveternostným podmienkam.

Na podsvietenie reklamných nápisov používame LED pásiky, alebo LED moduly, ktoré sa umiestňujú na zadnú stranu písmen alebo loga. Aj tieto svetelné zdroje sú úsporné, majú dlhú životnosť a sú určené do exteriéru.

Je možné kombinovať nasvietenie s podsvietením, kde zmena farby svetelného zdroja dodá 3D reklame štýl.

3D písmená z PVC, dreva či polystyrénu je možné lepiť priamo na fasádu. Pokiaľ je žiadané ich podsvietenie, je potrebné ich odsadenie od fasády. Takisto je ich možné lepiť na drevený podklad, ktorý si vieme sami pripraviť a ošetriť do exteriéru.

Zapínam sa automaticky…

K osvetleniu je na požiadanie možné pripojiť aj súmrakový spínač. Ten zapína a vypína osvetlenie automaticky na základe poklesu denného svetla.


3D písmenká z polystyrénu, dreva alebo PVC môžu byť akéhokoľvek fontu (štýlu). Maximálna výška písmena z jedného kusu môže byť podľa druhu písma aj jeden meter. Samozrejme vieme pracovať aj z väčšími rozmermi, kde sa jednotlivé časti lepia dohromady.


 

Ako objednávať?

Či už ste veľká spoločnosť alebo jednotlivec, ktorý si chce objednať nápis na dom, alebo do obývačky, objednať si zákazkový výrobok od nás nie je nič zložité. Stačí sa riadiť pokynmi v sekcii “Ako objednávať”. Ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať. Takisto sa nás môžete opýtať na cenovú ponuku.


Lahká, kvalitná, efektívna a cenovo dostupná – taká je 3D reklama u nás.


0