Doplnky do hotelov, penziónov alebo reštaurácií z dreva

Doplnky do hotelov, penziónov alebo reštaurácií z dreva sú správnym krokom k tomu, aby sa u vás hostia cítili príjemne…

doplnky do hotelov

 


A prečo sú doplnky do hotelov, penziónov alebo reštaurácií z dreva istotou dobrej voľby?

Drevo ako materiál je na svete omnoho dlhšie ako my. Vyrastali sme s ním a sme s ním v spojení dodnes. Toto spojenie v nás vyvoláva príjemné pocity. Keď sa na elegantné drevené doplnky pozeráme, alebo sa ich dotýkame, cítime teplo ktoré sa v nich akumuluje, môžeme cítiť históriu, pretože každý taký výrobok je z materiálu, ktorý rástol niekoľko desiatok rokov pred tým. Od chalúp až po tie najdrahšie hotely. Všade tam hrá drevo prím a je len ťažko predstaviteľné, že by ho mal na tróne nahradiť iný materiál.
Aké doplnky do hotelov, penziónov alebo reštaurácií z dreva vám môžeme ponúknuť?

Zaoberáme sa výrobou dekoračných a reklamných predmetov. Je to široké portfólio produktov, ktoré si nájdu miesto v každom podniku. Okrem toho vyrábame reklamné nápisy a svetelné reklamy aj z iných materiálov ako je drevo, takže na jednom mieste môžete využiť ich kombináciu.

Z drevených doplnkov pre hotely, penzióny alebo reštaurácie vám môžeme ponúknuť napríklad:

Produkty vieme upraviť aj pre použitie v exteriéroch.


doplnky do hotelov


nápis recepcia


Výhody, ktoré vám môžeme ponúknuť …

…spočívajú hlavne vo vytváraní formy marketingu z produktov, ktoré vyrábame. Venujeme sa výrobe reklamných nápisov z dreva, z XPS polystyrénu a plexiskla. Takisto sú našim zameraním svetelné reklamy do interiéru aj exteriéru, 3D nápisy a 3D logá.

Svoje služby neustále zlepšujeme, rozširujeme a udržiavame priateľské vzťahy s našimi zákazníkmi. Ako prví sú informovaní o nových produktoch a nových službách.


Ako objednávať?

Objednať si zákazkový výrobok od nás nie je nič zložité. Stačí sa riadiť pokynmi v sekcii “Ako objednávať”. Ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať.


Množstvo reklamných a dekoračných produktov na jednom mieste a dobré vzťahy so zákazníkmi. To sú výhody, ktoré si budeme stále udržiavať.


Drevo používané na výrobu našich produktov je certifikované a získavané v súlade so zásadami PEFC.

0