Drevené schody na mieru

Drevené schody na mieru

 

Ako dlhoročný dodávateľ škároviek máme skúsenosti aj s ich opracovaním na špičkových obrábacích strojoch. Ponúkame vám možnosť dať si u nás vyrobiť drevené schody na mieru. Sme schopní vyrobiť a dodať drevené stupne, drevené podstupne, podesty a drevené obklady schodov na mieru.

Určíte si požadované rozmery drevených stupňov a podstupňov, rozmer podesty, poprípade aj dreveného obkladu na schody. Vyberiete si druh dreviny a prevedenie škárovky. Drevené schody na mieru tak vieme vyrobiť bez zbytočného odpadu, pretože výrobu optimalizujeme na základe vašej požiadavky. V porovnaní s kúpou štandardných skladových rozmerov je tento proces o čosi dlhší, no zároveň finančne výhodnejší, pretože stupnice doma neskracujete a ani nijak neupravujete. Sú hotové a pripravené na montáž.

Proces objednávky je veľmi jednoduchý. Stačí prejsť na cenovú kalkulačku nižšie a zvoliť typ škárovky a jej rozmery. Cena za škárovku sa vám vypočíta automaticky. Následne si škárovku na mieru môžete objednať. Po kliknutí na obrázky nižšie sa môžete o škárovke dozvedieť viac. Škárovka na mieru sa vyrába mimo štandardný výrobný program. Doba dodania je v závislosti od dostupnosti materiálu 3 až 6 týždňov od objednania.

V rámci výroby drevených schodov vieme schody naformátovať s vysokou presnosťou, zaobliť nábežnú hranu, vieme schody povrchovo upraviť a dodať vám drevené schody na mieru v tej najvyššej kvalite.

Drevené schody na mieru sú dodávané hotové a pripravené na montáž. Drevené stupnice vieme na základe požiadavky aj vhodne povrchovo upraviť. Samozrejme na podklade vašich nákresov alebo šablón, vieme vyrobiť drevené schody na mieru najrôznejších tvarov na desatinu milimetra presne.
Drevené schody na mieru

Dubové schodiskové stupne

Kontaktujte nás
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
Kliknite alebo presuňte súbory sem

Koľko je 7+4?

Ochrana pred SPAMom.
0