Reklamné nápisy a logá z dreva, nasvietené pomocou LED pásikov alebo LED reflektormi

Reklamné nápisy z dreva a logá gravírované na drevenej tabuli. Možnosť nasvietenia pomocou LED pásikov, alebo LED reflektorov.


Ako vyrábame gravírované logo a nápis na drevenej tabuli?

Pri výrobe takejto reklamy sa reklamné nápisy z dreva, názov obchodu, podniku alebo vaše logo gravírujú do dreva pomocou špeciálnych fréz. Tieto frézy prispôsobujú svoju hĺbku rezu šírke časti písmena, ktoré gravírujú. Bežne u nás bývajú takéto reklamné nápisy z dreva gravírované v hĺbke niekoľkých centimetrov. Na rozdiel od klasickej potlače na drevo, gravírovaný nápis dáva reklame tretí rozmer do hĺbky a vzniká tak 3D efekt. Oproti nápisu tlačenému na drevo týmto vzniká dojem luxusnejšieho prevedenia reklamy a takisto životnosť takejto reklamy je omnoho dlhšia.

reklamné nápisy z dreva LED

Tvar drevenej tabule, štýl písma a výroba z viacerých kusov

Tvar drevenej tabule by mal ladiť s celkovým návrhom reklamy z dreva. Môžeme rezať akékoľvek tvary, no snažíme sa zákazníkovi poradiť. Konečné slovo má zákazník – my však skúšame do produktu dať pridanú hodnotu.

Pracujeme s viacerými štýlmi písma. Ak máte v logotype určený štýl písma, dodržíme ho na 100%. Ak reklamné nápisy z dreva navrhujete s nami, zvyčajne vám dáme na výber z viacerých možnosti štýlu písma. Na internete je k dispozícii množstvo štýlov, ktoré sú voľné aj pre komerčné využitie.

Príťažlivá je však aj reklama z viacerých samostatných tabúľ. Niektoré logá si to priam vyžadujú. Tieto tabule sa potom montujú oddelene.


Materiál a farebné prevedenie

Pri výrobe drevených nápisov a reklám z dreva používame najmä smrek. Dokážeme ho dôkladne ošetriť voči vplyvom poveternostných podmienok. Používame niekoľko vrstiev náterov a pracujeme s prostriedkami, ktoré neškodia životnému prostrediu. Pre špeciálne zákazky vieme zabezpečiť aj iné druhy drevín, ako sú ovocné dreviny, dub, buk, orech a pod.

Výhoda smreku je aj jeho prirodzená farba, ktorá nám umožňuje reklamy ladiť do rôznych odtieňov. Používame na to tenkovrstvé a silnovrstvé lazúry v kombinácii s akrylovými farbami.


gravírovanie do dreva

Nasvietenie pomocou LED pásikov alebo LED reflektorov (svetelná reklama)

Myslíme si, že krásna reklama si zaslúži byť videná aj v prítmí alebo tme. Preto umožňujeme našim zákazníkom reklamy nasvietiť buď pomocou LED pásikov v rôznych odtieňoch bielej farby – zvyčajne to býva biela teplá.

Pri väčších nápisoch, alebo nápisoch z viacerých tabúľ používame nasvietenie pomocou vhodných LED reflektorov.


reklamné tabule z dreva

Umiestnenie v interiéri alebo v exteriéri

Nápis a logo gravírované na drevenej tabuli vyrábame do interiérov aj exteriérov. Z hľadiska celkového pocitu z reklamy je vhodné, aby reklama v interiéroch a exteriéroch ladila.

  • V interiéroch si pýta umiestnenie ako samostatný dizajnový doplnok na stene, za barovým pultom alebo na podstavci, vo vstupnej hale, spoločenskej miestnosi a pod. Musí hrať prím v dizajne interiéru. Je vhodné ju umiestňovať na podklad z kameňa, obkladu, dreva alebo klasickej stierky. Treba brať ohľad na farebné zladenie reklamy a podkladu. Vhodné nasvietenie, alebo kombinácia podsvietenia LED pásikom a nasvietenia pomocou LED reflektora vám zaručí, že zákazníci a návštevníci sa k vám budú radi vracať. Elegantná reklama z dreva bude fungovať vždy.
  • V exteriéroch je treba dbať na výber umiestnenia, aby bola videná za každých okolností a z každej príjazdovej cesty. Musí zapadnúť do rozloženia exteriéru a odporúčame ju nasvietiť, pretože nasvietené drevo v tme zákazníkov priam volá. Taktiež aj tu je vhodná kombinácia LED reflektoru a LED pásika, kde LED pásik môže byť inštalovaný po obvode reklamy a samotná reklama bude nasvietená pomocou LED reflektora.

Je možné inštalovať aj automatické zapínanie osvetlenia na základe snímania súmraku.


Ako objednávať? reklamná tabula z dreva

Objednať si zákazkový výrobok od nás nie je nič zložité. Stačí sa riadiť pokynmi v sekcii “Ako objednávať”. Ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať.


Prvý dojem je dôležitý. To platí v každej oblasti života. Nezáleží len na oblečení, ale aj na doplnkoch ktoré nosíte Vy, Váš podnik alebo domácnosť.


Drevo používané na výrobu našich produktov je certifikované a získavané v súlade so zásadami PEFC.

 

0