Výroba svetelnej reklamy – atypická svetelná reklama

Okrem LED výrezovdrevených nápisov, drevených dekorácií, darčekových predmetov, svetelných boxov výstrčí a 3D reklám, vyrábame aj atypickú svetelnú reklamu. Výroba svetelnej reklamy – atypická svetelná reklama. 


Výroba svetelnej reklamy – atypická svetelná reklama – prečo atypická?

Za atypickú reklamu považujeme tú reklamu, kde zákazník príde s niečím svojim, originálnym a pomerne presne ohraničeným nápadom. Následne preberieme možnosti a detaily jej výroby a do finálneho návrhu pridáme trochu “kubax-u”. Takáto reklama vyniká nad ostatnými a svojou jedinečnosťou je neprehliadnuteľná.


výroba svetelnej reklamy

Z akých materiálov sa vyrába táto svetelná reklama?

Výroba svetelnej reklamy spočíva v kombinácií svetlopriepustného materiálu, akým je zvyčajne plexisklo rôznych farieb a materiálu, z ktorého je vyhotovená konštrukcia svetelnej reklamy. Svetelný zdroj tvoria úsporné LED moduly alebo LED pásy, spolu s ďalšími súčiastkami ako transformátory, súmrakový spínač a pod.


výroba svetelnej reklamy

Drevo je zárukou…

Naša výroba svetelnej reklamy, nesvetelnej reklamy a dekorácií spočíva v použití materiálov ako:

  • hliník
  • rôzne druhy plastov
  • plexisklo
  • XPS polystyrén
  • drevo

Použitie dreva v produktoch oddávna vonia luxusom. Začiatok pôsobenia firmy kubax sa niesol v spracovaní dreva, jeho úprave a následnému využitiu v reklame, v interiérových a exteriérových dekoráciách. Následne sme k drevu pridali aj iné materiály, aby sme vyhoveli požiadavkám zákazníkov. Na jednom mieste tak nájdete širokú ponuku a možnosti výroby reklamy.

Skúsenosti s prácou s drevom vkladáme do výroby atypickej reklamy, kde kombinácia drevo-svetlo hrá prím. Luxusné hotely, penzióny, reštaurácie, obchody s oblečením, zlatníctva – interiéry aj exteriéry. Vaše logo môže vyniknúť úplne inak – neokukane.

S pomocou moderných a kvalitných technológií a postupov, vie aj drevo vydržať svieže desiatky rokov. Raz za pár rokov stačí jednoduchá údržba. O starostlivosti o drevo v exteriéroch si môžete prečítať tu -> Starostlivosť o drevené produkty


Výroba svetelnej reklamy na videu?

Našim zákazníkom chceme priblížiť niečo zo zákulisia výroby reklám z našej dielne a preto sme pre vás pripravili päťminútové video, kde uvidíte len zlomok z úkonov, ktoré sú nutné pri výrobe atypickej svetelnej reklamy.


Ako objednávať?

Objednať si zákazkový výrobok od nás je jednoduché. Stačí sa riadiť pokynmi v sekcii “Ako objednávať”. Ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať.

Vaše logo je koreňom vášho biznisu. Nenechajte ho stáť v druhom rade, ale doprajte mu slávu na priečelí budovy, alebo v interiéroch.

Drevo používané na výrobu našich produktov je certifikované a získavané v súlade so zásadami PEFC.

 

0